Na co zwrócić uwagę wybierając jesienny płaszcz?

Chcesz kupić płaszcz na jesień? No cóż, chyba żadna gustowna kobieta, która dba o siebie, nie wyobraża sobie jesieni bez właśnie płaszcza. W dalszej części tego tekstu postaramy się napisać nieco na ten temat. To przecież niesamowicie istotne, aby wiedzieć więcej niż mniej na temat jesiennych płaszczy! Sprawdź, na co zwrócić uwagę wybierając płaszcze przeznaczone na tę porę roku! Nie czekaj dłużej, znajdź swój idealny płaszcz!

Na co warto zwrócić szczególną uwagę?

Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że jesienny płaszcz powinien być dostosowany do pogody za oknem. A wszyscy wiemy, że Polska to nie Lazurowe Wybrzeże czy Phuket, więc siłą rzeczy płaszcz na jesień powinien być ciepły. Nie powinien odkrywać on zbyt wiele, powinien być jednak dłuższy – wszystko dla naszego dobra. Chcemy czuć się w trakcie jesieni komfortowo, zdrowo, dobrze, a nie będzie to możliwe, że jeżeli zdecydujemy się na jakieś wiosenne rozwiązania. No tak to już jest, taki mamy w Polsce klimat…

Oznacza to jedno – odpowiednio dobrany płaszcz powinien mieć stosowną długość, czyli sięgać za pośladki, a nawet i za kolana! Taki płaszcz nie dość, że świetnie wygląda, to dodatkowo sprawia, że jest nam ciepło i przyjemnie. Nie można nie zwrócić również swojej uwagi na to, aby nasz płaszcz nie był mocno depresyjny… jeśli można ująć to w taki sposób. Generalnie rozchodzi się o to, że byłoby naprawdę fajnie, gdybyśmy rozejrzeć za takimi płaszczami, które mają jasne, optymistyczne barwy. Warto więc postawić na żółć, fiolet, pomarańcze, ale tez i bordo czy zielenie. Nie samą czernią człowiek żyje. Choć wiadome jest, że większości z nas w czerni jest do twarzy! Jednak nie żyjemy w specjalnie kolorowym kraju, tak się przynajmniej wielu zdaje. Pogoda nas nie rozpieszcza, często jesień w Polsce wygląda koszmarnie. Na dodatek szybko zachodzi słońce. To wszystko sprawia, że po prostu potrzebujemy płaszczu w bardziej optymistycznym kolorze! Jakieś pytania może?

Komentarze