Najmodniejsze kurtki puchowe – jakie wybrać?

Kurtki damskie Tommy Hilfiger - Kurtka puchowa Tyra

Kurtki puchowe od lat są jednymi z najchętniej wybieranych na zimę. Pozwalają nie marznąć niezależnie od pogody. Dlatego też można zacząć je nosić już nawet jesienią. Warto przy tym pamiętać, że moda zimowa jest jedyna w swoim rodzaju. Liczy się tutaj wygoda, ale też i styl. Na jakie kurtki puchowe watro postawić?

Kurtki puchowe idealne dla Ciebie

Stylowe kurtki puchowe święcą obecnie triumfy i są ponownie modne. Najchętniej kobiety wybierają modele krótkie, pikowane. Hitem są modele w ostrych, neonowych kolorach. Często krótkie kurtki są też oversizowe, co to oznacza? Są luźne, szerokie i spokojnie pod spodem zmieścimy kilka swetrów.

Kurtki damskie Tommy Hilfiger - Kurtka puchowa Tyra

Innym znakomitym rozwiązaniem są kurtki puchowe nawiązujące stylem do modeli narciarskich. Wygląd niczym ze stoku w Aspen – to jest strzał w dziesiątkę jeśli chodzi o modę zimową. Często zestawia się je z włochatymi butami, dużymi, stylowymi czapkami lub po prostu zawsze modnymi kozakami.

Na co zwrócić uwagę?

Decydując się na zakup kurtki puchowej warto postawić na droższy model. Nie oszczędzajmy na wypełnieniu. Dzięki temu kurtka zapewni nam ciepło, a także posłuży dłużej niż przez tylko jeden sezon. Odpowiednie wypełnienie dodatkowo pozwala skórze oddychać. Warto więc bawić się modą i postawić na model, który będzie wiecznie stylowy i wiecznie modny!

Komentarze