Czy poncho może zastąpić kurtkę? Jak nosić ponczo?

Swetry damskie Reserved - Ponczo z golfem - Beżowy

Poncho to coraz bardziej popularny rodzaj ubioru w naszym kraju. Co prawda nie można mówić w tym momencie o piekielnie popularnym wdzianku, które jest noszone przez bardzo dużą ilość Polek, ale szczególnie modne kobiety, pewne siebie, które nie chcą wyglądać jak dziesiątki tysięcy innych Polek, które codziennie mijamy na ulicach naszych miast, potrafią docenić właśnie poncho. Jak nosić ponczo? Z czym warto je zestawić?

Kurtka to nie wszystko!

Owszem, stara dobra kurtka ma swoje zalety, ale jednak poncho jak najbardziej może zastąpić kurtkę. Nie wydaje się, aby to było coś nierealnego. Przede wszystkim trzeba docenić takie rozwiązania modowe za to, iż bądź co bądź są bardzo unikatowe, oryginalne, mniej bądź bardziej, ale mimo wszystko. Ciężko nie napisać w tym momencie również tego, że poncho sprawia, iż bardziej podobamy się sobie oraz innym. Jesteśmy postrzegane jako kobiety, które nie boją się wynalazków. Jeśli oczywiście noszenie poncho można uznać za jakiś wynalazek… w końcu to tradycyjna odzież wierzchnia znana zwłaszcza w rejonach Ameryki Południowej. Kiedyś nosili ją głównie pasterze zajmujący się alpakami i lamami. Dziś to popularna odzież dla praktycznie każdej kobiety! Postaw także na nią i ty!

Jak nosić ponczo?

Wydaje się, że poncho bardzo fajnie komponuje się z butami na wysokim obcasie, a także z długimi jeansami. Raczej nie ma sensu chodzić w poncho i mini spódniczce, chociaż jeżeli zdecydujemy się na taką właśnie kombinację, to przecież nie będzie obciachu. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę – poncho i całej reszty, to wiadoma sytuacja, że jasne kolory są najlepsze. Ostateczna decyzja zależy od nas. Pewne jest natomiast to, że poncho może z powodzeniem zastąpić kurtkę. Szukasz stylowego poncho? Sprawdź propozycje dostępne na Okazje.info!

Komentarze