Wybierz swój płaszcz – trudna decyzja!

Płaszcze damskie Wełniany płaszcz damski

Wiem, że mamy środek lata, a ja chcę mówić o płaszczach… ale im bliżej jesieni, tym częściej myślę właśnie o nich! Zbliżającą się pora roku jest dla mnie zawsze okazją do przejrzenia mojej garderoby. Też tak macie? Ja wiem, że w tym roku będę musiała kupić nowy płaszcz – nie wiem już który 😀 W każdym razie zastanawiam się nad tym, czy i Wy wiecie, jak odpowiednio dobrać model do swoich potrzeb!

Wybierz swój płaszcz!

Jak dopasować wybór płaszcza, aby zawsze chciało nam się go nosić? Przede wszystkim moda zmienia się, co sezon, ale to już wiecie. Wierzchnie okrycia dawno przestały być tylko obowiązkiem, teraz są znakomitym sposobem na to, aby bawić się stylem. Do wyboru mamy więc krótkie płaszcze bez ocieplenia, które nadają się do codziennego noszenia.

Płaszcze damskie Wełniany płaszcz damski

Możemy też wybrać lekkie, jesienno-wiosenne płaszczyki, które mogą mieć kształt tradycyjnego trencza lub nieco mniej standardowe fasony. Na chłodniejsze dni będą jak znalazł. Przede wszystkim jednak wybierając tego typu strój, warto zadbać, aby był on lekki i przewiewny. To dobra alternatywa dla grubych kurtek. Jest uniwersalna i zawsze się sprawdzi.

Płaszcze powinny być przede wszystkim wygodne, zapewniać nam maksimum swobody ruchu. Warto mieć w swojej szafie co najmniej kilka wygodnych modeli, które pozwolą ubrać się w zależności od naszych potrzeb, samopoczucia oraz pogody panującej za oknem. Zwróćmy też uwagę na materiał, z którego wykonano dany płaszcz. Dobrym wyborem są płaszcze wełniane. Niektóre ciekawe modele znaleźć można na Okazje.info.

Komentarze