Na jakie kurtki postawić zimą?

Zima to taki okres, gdy temperatura spada często poniżej zera, a jednocześnie ostatnie o czym marzymy, to wyjście z domu na mróz. Dlatego warto postawić na odpowiednią kurtkę, która ochroni nas przed zimnem. To moja mała recepta na sukces zimą. Bo przecież z domu trzeba wychodzić nawet wtedy, gdy śnieg sypie nam w twarz. Pamiętajcie, że moda to zabawa, warto więc dobierać ją do siebie a nie podążać tylko za tym, co mają wszyscy.

Dobrze dobrany płaszcz

Moda zimą często kojarzy się z ciemnymi lub burymi kolorami. Ale nie warto upadlać się w ten sposób! Przede wszystkim warto postawić na ciepłe, wełniane płaszcze, które będą znakomite podczas tej pory roku. Dzięki nim otulisz się czymś ciepłym, a jednocześnie zapomnisz o ujemnych temperaturach i zimie. Warto postawić na modele o szlafrokowym wiązaniu, z wpuszczanymi kieszeniami oraz stawianym kapturem. Doskonale komponować się będzie z długimi, wysokimi butami do kolan oraz stylowymi dodatkami.

Odpowiednia kurtka zimowa

Wybierając się na spacer, wypad w góry czy inne miejsce – warto zadbać o siebie i postawić na kurtkę puchową. Dobrze, by była w ostrych, żywych kolorach, które dodadzą nam energii. Cudownie będą się komponować ze stonowanymi dodatkami. Piękne są również modele pastelowe, które zagwarantują nam dziewczęcego looku. Doskonale wyglądać będzie w połączeniu z zimowymi śniegowcami, które sprawdzą się w drodze przez park czy las. Powinny być wodoodporne, dobrze jeśli są skórzane lub poliestrowe.

Komentarze