DIY: Kurtka pełna koralików

Kurtka z koralikami

Jako fanka wszystkich kurtek wiem, że w szafie warto mieć więcej niż jeden model. Ja mam jak wiecie kilka, czasem więc nadchodzi ten moment, że trzeba powiedzieć sobie stop w kupowaniu. Ale jest sposób, by mieć trendy i nową kurtkę za śmieszne pieniądze i nie mówię tutaj dziewczyny o second handzie. Choć to też dobry sposób, tylko ja nigdy nie mogę nic znaleźć dla siebie! No ale wracając do tematu – najlepszym sposobem są domowe przeróbki. Możemy postawić na te mniej lub bardziej pracochłonne. Jedne  drugie składają się jednak z przeróbki, gdzie bazą będą koraliki.

Postaw na koraliki

Znakomitym sposobem, by odmienić swoją kurtkę jest doszyć do niej kolorowych lub jednobarwnych koralików. To świetna metoda, która pozwoli Ci uzyskać niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju wzór i w ogóle wygląd całej kurtki.

Kurtka z koralikami

Źródło: Pinterest

Możesz wybrać dwie metody – naszywanie niewielkich koralików według określonego wzoru lub przyszycie w dowolny sposób, nie zważając na miejsce przyszycia. Dzięki temu uzyskasz nietypowy efekt. Co potrzebujesz, aby dokonać takiej przeróbki?

  • kolorowe koraliki
  • starą kurtkę (dowolny materiał)
  • pomysł
  • igłę z nitką

Wszystko po kolei

Kurtka z koralikami

Źródło: Pinterest

Wyznacz sobie na początku, jaki wygląd ma mieć twoja kurtka – uporządkowany look, czy wszystko obok siebie? Ja postawiłam na ten drugi – chciałam, żeby była absolutnie niepowtarzalna, jedyna w swoim rodzaju, taka po prostu… moja 🙂 Dlatego doszywałam koraliki różnego wzoru i koloru, tak jak naszła mnie ochota, czyli ktoś mógłby powiedzieć „byle jak”. I co? Też planujecie jakieś przeróbki?

24 sierpnia 2016 Marta DIY Brak komentarzy

Komentarze