DIY: dodaj swojej kurtce charakteru przy pomocy ćwieków!

Instrukcja jak dodać kurtce charakteru za pomocą ćwieków

Ostatnio podsyłałam Wam pomysł na ozdobienie swojej kurtki przy użyciu pereł, dziś z kolei przedstawię Wam inspirujące sposoby na dodanie swojemu żakietowi, ramonesce czy trenczowi nieco bardziej drapieżnego charakteru za sprawą ćwieków i dżetów. Perły stanowią delikatną ozdobę, dodającą uroku i kobiecości okryciu wierzchniemu, z kolei błyszczące i ostre dżety sprawiają, że nabierze ono drapieżnego charakteru. Sprawdźcie jak samodzielnie ozdobić za ich sprawą swoją kurtkę lub marynarkę!

1810d8287c6c6b9085618f43c44cb4b8 ccef7092c843bb3e4f400e2c9003c513

Jeśli Twój żakiet lub kurtka są wykonane z dość cienkiego materiału, który można bez użycia większej siły w łatwy sposób przebić bezpośrednio dżetami, możesz bez problemu ozdobić je nie używając niczego więcej jak jedynie właśnie dżetów, które kupisz w pasmanterii oraz własnych rąk ;). Ta metalowa złocista ozdoba będzie świetnie prezentować się umieszczona na rękawach – polecam kupić okrągłe ćwieki o dość dużej średnicy i rozmieścić je wczepiając w materiał w równych odległościach na całej długości rękawów.

97de029b8f071877be8d2a547d88f4b5

Innym pomysłem jest ozdobienie ćwiekami skórzanej ramoneski – w tym wypadku możesz wybrać płaskie albo ostre dżety, które nadadzą gładkiemu czarnemu materiałowi ostrego wyglądu i sprawią, że stanie się ona wyjątkowym okryciem wierzchnim podkreślającym drapieżny charakter jej właścicielki. Ćwiekami możesz ozdobić na przykład kołnierz lub ramiona kurtki, robiąc małe otworki przy pomocy zwykłego ostro zakończonego gwoździa i umieszczając w nich dżety, a następnie zaginając ich ostre krawędzie po wewnętrznej stronie.

Ozdobienie kurtki lub marynarki dżetami czy ćwiekami jest prostą i niedrogą metodą na odświeżenie looku tego rodzaju nakrycia – zamiast więc chować je w kąt szafy, gdy nam się znudzą, warto zrealizować któryś z tych inspirujących pomysłów ;).

Zdjęcia pochodzą z Pinteresta, gdzie znajdziecie na pewno jeszcze więcej ciekawych propozycji na ozdobienie swoich ubrań :).

26 listopada 2015 Marta DIY Brak komentarzy

Komentarze